3 października 2013

TygrysCiężko mi ta sesja szła, bo w tej fryzurze źle w tej niedobrze…. I tak to wyglądało;) Sesje na szybko zazwyczaj się nie udają, nawet bransoletki nie załapały się na porządne zdjęcie a chciałam wam pokazać, co fajnego dostałam od Truskawkowego Pola, ale to innym razem.
Mój jeden fotograf, Bartek wybywa do Anglii nim tak się stało jego mama zdążyła zrobić mi śliczny komplet na zimę a mianowicie czapkę i szalik, to już drugi zestaw i naprawdę kobieta ma talent a Bartkowi życzę udanego pobytu i powodzenia!
Na kolejną sesję umówiłam z dziewczyną, której nie znam, ogłaszała się na „Modnej Polce”, więc stwierdziłam, czemu nie!;)
W dzisiejszym poście koszulka robiona handmade przez Malowane Koszulki, bardzo podoba mi się jej kolor, farba trochę ściągnęła ją, ale moje sadło jeszcze się mieści. Do tego mój ulubiony zestaw, czyli krótkie spodenki i rajstopy bądź getry, często będzie on u mnie gościł, bo lubię takie połączenie, plus torba moja projektu i kamizelka zrobiona z kurtki, która jest również moim dziełem:) no i na koniec moja ukochana kurteczka, która po 3 latach zaczyna się łuszczyć, więc jeszcze trochę i śmietnik:(. Pamiętam jak ją kupiłam pierwsze wyjście iiii oparłam się o świeżo pomalowany przystanek! Kurtka żółta, śmierć w oczach wróciłam szybko do domu i zmyłam farbę zmywaczem do paznokci, bałam się, że już po kurtce, ale wszystko dobrze się skończyło;) Też kiedyś mieliście takie odzieżowe wpadki i myśleliście, że wasza ulubiona rzecz nadaje się na śmietnik?? Zdj by Rafał

Kurtka  i spodenki- Bershka| Koszulka - Malowane Koszulki| Kamizelka - Cheap clothes| Torba - KsyKsy| Gumka i naszyjnik - Edibazzar| Bransoletki - Truskawkowe Pole| Rajstopy - Gatta|

2 komentarze:

Obraźliwe i niestosowne komentarze będą usuwane, konstruktywnej krytyce postaram się sprostać ;)