12 października 2013

I love that AutumnDzisiejszą notkę chciałam zacząć od tego, że nie jestem ani Guru ani żadną wyrocznią w sprawie mody i nigdy nie będę, nawet nie interesują mnie żadne Fashion Week-i etc., bo mnie to nie kręci, skoro do tej pory mam jakieś wewnętrzne wyczucie, co chcę nosić, co nie to, po co mam oglądać pokazy mody i ciuchy, na które mnie nie stać. Oczywiście można rzec, że to są źródła inspiracji, ale skoro do tej pory radziłam sobie bez nich to i teraz dam radę. Nie mówię jak macie się ubierać ani nie twierdzę, że ja zawsze we wszystkim dobrze wyglądam. Raczej pokazuję coś podglądowo, polecając fajne miejsca w sieci gdzie można coś fajnego, ładnego tanio kupić. Ja np. często mam jakąś wizję, co do ciucha, torebki itd. i staram się to znaleźć, nie lubię chodzić i szukać „czegoś” bez bliżej określonego celu. Nie twierdzę, że dobrze prowadzę bloga, bo nie znam przepisu jak dobrze to robić, choć ostatnio stwierdziłam, że być może nie wychodzi mi to bardziej niż mi się wydaje, wszystko jakby stanęło i chyba nie potrafię was zaciekawić. Chciałabym też zrobić jakiś konkurs, ale nie za bardzo mam, z kim, choć będę próbować;)
Fajna impreza związana z modą będzie 30.11 w CK Zamek w Poznaniu. Będzie można zobaczyć i kupić ciuchy i dodatki młodych polskich projektantów, jeśli będę miała czas to może się na to wybiorę ;)
Zdjęcia do dzisiejszego posta robiła Angelika Wojtuś Photography, polecam wam jeśli jesteście z Poznania. Zdjęcia mi się podobają, była miła atmosfera i jednak dobry aparat robi swoje (kiedyś też się takiego dorobię;)) A w poście między innymi kołnierzyk z kwiatków od Truskawkowe Pole , do którego na początku nie byłam przekonana a teraz stwierdzam, że jest extra i jest jednym z tych lepszych moich dodatków :)   


Zdjęcia Angelika Wojtuś Photography

Bluzka - Bershka| Spódnica - Sisstyle| Buty - Merg.pl| Torebka - eCarla| Biżuteria - Truskawkowe Pole|

4 komentarze:

  1. Meeega stylizacja! I super fotki!!

    OdpowiedzUsuń
  2. cudowny ten kołnierzyk! *.* świetne zdjęcia.

    OdpowiedzUsuń
  3. Takie kołnierzyki to tylko w Truskawkowym Polu :) A zdjęcia zawdzięczam Angelika Wojtuś Photography ;)

    OdpowiedzUsuń

Obraźliwe i niestosowne komentarze będą usuwane, konstruktywnej krytyce postaram się sprostać ;)