21 grudnia 2013

Zimowa BrzoskwiniaCoraz bliżej święta i sprzątanie, układanie, przestawianie i dekorowanie przybiera na sile. Nie ukrywam, że z inicjatywy mojej mamy to wypływa u mnie w domu, ale wydaje mi się, że ja nie umiałabym się tak oddać gorączce przygotowywania świąt. Przeraża mnie to całe przygotowywanie, latanie i wszystko teraz jest pod pretekstem „bo idą święta”a na koniec co po tym zostaje? Owszem co innego jak ma się wolne przed świętami i do pracy wraca się dopiero po nowym roku... Tak, tak niektórzy mają za dobrze...

Ostatnio pisałam o wyrywaniu ósemki, nie zrobiłam tego jednak bo jak usłyszałam co mnie czeka to pobladłam, oczywiście co się odwlecze to nie uciecze, ale chodzi o to, że raczej nie pojadłabym sobie w Święta. Horror rozegra się w styczniu;)
Grudzień to ogólnie dobry miesiąc dla mnie, dostałam telefon bo wcześniej miałam antyka w postaci Nokii e63. Teraz mogę więcej, stąd możecie mnie już obserwować na Instagramie a i kolejny wpis będzie mixem grudniowych zdjęć;) 

Dziś zakupione zostały rolki i już nie ma odwrotu. Mam pewien problem jeśli chodzi o sprzęty sportowe, napalę się kupię coś(choć najczęściej kiepskiej jakości) i później nie mam motywacji by na tym jeździć. Głównie dlatego, że kupuję byle co i to szwankuje i nie chce mi się tego używać. Choć gdybym mogła to moim jedynym sprzętem sportowym byłby Koń :)

Co do stylizacji to dziś sweterek i dodatki raczej letnio-wiosenne, ale ten kolor idealnie pasuje do ciemnych barw, w tym wypadku do spodni. Myślę, że to fajne zestawienie na co dzień, biżuteria dodaje elegancji. Zima nie jest po to by ubierać się tylko w czernie i szarości ;)

 Zdj Rafał
Sweter-Estyl
Spodnie-C&A
Szal i Buty-Lokalny Sklep
Biżuteria-Truskawkowe Pole

4 komentarze:

  1. torebka idealnie pasuję do sweterka i całej kolorystyki ! słodko :)

    OdpowiedzUsuń
  2. świetna kolorystyka! Spodnie mają boski kolor, a sweterkiem jestem zauroczona ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Dziękuję dziewczyny to bardzo miłe słowa ;)

    OdpowiedzUsuń

Obraźliwe i niestosowne komentarze będą usuwane, konstruktywnej krytyce postaram się sprostać ;)