9 grudnia 2013

100-tny POST !!!Pierwotnie post miał być o czymś zupełnie innym, ale zorientowałam się, że to będzie mój 100-tny post! 10 miesięcy 100 postów, czyli 10 na miesiąc, czyli średnio co 3 dni nowy post. Uważam, że to zdrowa statystyka ;) Co mogę powiedzieć, że nie jest łatwo, ale to jak ze wszystkim w życiu, trudno znaleźć kogoś od kogo można byłoby uzyskać pomoc czy się czegoś dowiedzieć i trudno namówić kogoś na rozdania, też tak mi głupio, że 100tny post i nie mam jak tego z wami świętować. Nie wiem też co robię źle, ale jakoś nie potrafię was zachęcić do dialogu czy jakiegokolwiek wyrażania swojego zdania na moim blogu i tutaj jestem chyba bezradna…. Wiem po statystykach, że sporo osób odwiedza bloga, ale bardzo mała liczba osób chce mi coś przekazać.

Ale są też pozytywy bo jednak udało się poznać życzliwe i ciekawe osoby i którym bez kryptoreklamy (bez linkowania w tym poście) chciałabym podziękować (obym dała radę tutaj wymienić wszystkich, którzy na to zasługują). Chciałabym podziękować za pomoc, za możliwość współpracy za fajne pomysły, za chęć zrobienia wspólnych konkursów, za to, że niektórym mocno truje tyłek i te osoby mnie znoszą ;)
Dziękuję więc: Truskawkowemu Polu, Basi Czarneckiej-Sobczak, Monice Wójcik, Angelice Wojtuś Photography, MM Fashion, Szarości Gwiazd, My Inpirationss Blog, Slow Time Workshop, Bartkowi Kuikowi, Rafałowi Płaczkowi…. I tym wszystkim, o których chwilowo nie pamiętam i przypomnę sobie za 5min ;)
 Zdjecia - Rafał

Sweter-Stradivarius| Koszulka i Spódnica-New Yorker| Naszyjnik i Bransoletka-Truskawkowe Pole| Pasek-Magia Zakupów|

P.S Już niedługo mój blog zawita na nowym portalu ;)

4 komentarze:

 1. Dziękujemy, dziękujemy :-) I oby jak najwięcej "gadających" ludzi przybywało :P :-) Truskawkowe Pole :*

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję Kochana :) Głowa do góry, ja też po 10 miesiącach zastanawiałam się co jest nie tak. Po prostu potrzeba jeszcze więcej czasu i samodoskonalenia się. Ja tu już 2,5 roku ponad się produkuję na blogu, a i tak ciągle sądzę, że robię za mało:) Buziaki:*

  OdpowiedzUsuń
 3. Odpowiedzi
  1. Dzięki, jest taki regionalno-patriotyczny ;)

   Usuń

Obraźliwe i niestosowne komentarze będą usuwane, konstruktywnej krytyce postaram się sprostać ;)