24 grudnia 2013

Grudniowy Mix ZdjęciowyDziś Wigilia coś, na co wszyscy od tygodni czekamy, z tej okazji życzę wam pogodnych i wypoczynkowych świąt, byście, choć na chwilę zapomnieli o troskach i obowiązkach dnia codziennego!

Dlatego też dziś będzie miało pisania a więcej oglądania i nie będę was męczyć stylizacją a moim pierwszym mixem zdjęć spontanicznych o różniej tematyce, które po części można było zobaczyć na fb lub Insagramie (zapraszam was do śledzenia mnie na insta). Dzisiaj między innymi dzięki telefonom nie musimy się już martwić o zmarnowaną klatkę na kliszy czy o to, że nie mamy już miejsca w albumach, spontanicznie robimy zdjęcia czasem lepsze, czasem gorsze z jednej strony do pozytyw, ale czasem i negatyw, bo nie każdy chce być obiektem naszych zdjęć i czasem też przeginamy. Robimy zdjęcia wszystkiemu i wszystkim na około. Ja gdy jestem na jakiś eventach to staram się pytać wystawców czy mogę robić fotkę i myślę, że warto pytać bo ta zdjęciowa frywolność zaczyna iść w złą stronę… No, ale to ma być krótka pozytywna zdjęciowa notka, także Kochani Grudniowy mix zdjęciowy przed wami, enjoy! :)
4 komentarze:

 1. Super świąteczny mix !! :)
  Wesołych :*

  OdpowiedzUsuń
 2. You have great blog. I looked at your other posts - love your style.! Would you like to follow each other? I am your new follower in gfc # 319. Will be glad if you visit my blog and follow me back
  Kisses
  Olga
  www.impromp-two.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Super zdjęcia! ♥
  Masz bardzo fajnego bloga, obserwuję, a jeśli masz ochote to zapraszam do mnie :)
  http://monikanagly.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. fajny mix ;p
  Ptasie Mleczko<3 aż narobiłas mi na nie ochoty :))

  OdpowiedzUsuń

Obraźliwe i niestosowne komentarze będą usuwane, konstruktywnej krytyce postaram się sprostać ;)