15 lutego 2014

HopeCzasami jest nam potrzebne, aby ktoś usunął nam grunt spod nóg abyśmy wszystko wyraźniej ujrzeli i zaczęli doceniać to, co mamy i ustalili priorytety w swoim życiu. Abyśmy dojrzeli przysłowiowe światełko w tunelu i zanim podążali, aby chaos zamienić na porządek i żebyśmy zaczęli się zmieniać, naprawiać i dążyć ku lepszemu. Nie poddawać się i trzymać się tego, co dla nas ważne, przypomnieć sobie, co jest najistotniejsze, co nas cieszyło i ile tak naprawdę dla nas znaczyło to, co możemy stracić, przez własne zaniedbanie i skupianie się na rzeczach mało istotnych a wręcz głupich. Zdałam sobie sprawę jak wiele rzeczy nie doceniałam, nie zauważałam, dopiero teraz tak dobitnie zdałam sobie ze wszystkiego sprawę i jestem gotowa przewartościować swój świat. Jeśli to coś da i zmieni obrót spraw i odkręci ich bieg to będzie znaczyć, że taki kop był mi potrzebny i miał swój sens. Nasze życie jest w naszych rękach dopóki walczymy to żyjemy. Nie możemy skupiać się na tym, co złe to powinno pójść w nie pamięć, bo jeśli coś jest prawdziwe to nic tego nie złamie, nigdy! Trzeba skupić się na tym by iść w dobrym kierunku, bo przecież, kiedy nam na kimś zależy to wywrócimy swój świat do góry nogami!

Sweter-H&M| Kamizelka-Wlangler(sh)|Legginsy-allegro.pl|Torebka-Manzana| Buty-Decathlon|Bransoletka-Truskawkowe Pole|Zegarek-eCarla|


4 komentarze:

 1. Odpowiedzi
  1. Z tym uśmiechem do zdjęć mam właśnie problem, wyrobiłam sobie zdanie, że brzydko wyglądam z uśmiechem a każda próba wydaje mi się, że kreuje jego sztuczny wygląd. Popracuje nad tym, zobaczymy ;)

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. To prawda ma same zalety, długi pasek, łączenie faktur i dodatków porządnie wykonana i taka sztywna zachowuje swój kształt, polecam :)

   Usuń

Obraźliwe i niestosowne komentarze będą usuwane, konstruktywnej krytyce postaram się sprostać ;)