28 listopada 2013

SzarośćSławny Stylista Gok powiedział kiedyś: „Kupuj mniej noś więcej”. Zastanawiam się jak taka maksyma ma się do blogerek? Czy gdyby blogerka nie goniła za modą, nie kupowała/otrzymywała (mam na myśli tutaj te „sławne” blogerki) tony ciuchów to czy mogła by być efektywną blogerką. Bo co mi po tym, że przeglądam sławne blogi przez, które przewijają się bardzo drogie ciuchy, które blogerka otrzymała od firmy a wręcz są takie blogi gdzie firmy aż się proszą by blogerka założyła ich ciuchy. Nie wymieniam nazw tych blogów, ale domyśleć się raczej łatwo, na jednym z nich przeczytałam, że pewna blogerka jest tak ustawiona ze stylizacjami do przodu, że aż sama nie wie czy przyjmować ciuchy od firm, bo musiała by dodawać posty kilka razy dziennie by wszystko wykorzystać, sama sobie wybiera, co chce dostawać ze sklepu, jakie buty idt. Do tego dołączone zdjęcie pokoju pełnego kartonów z butami tylko od jednego sklepu… Tak to się dzieje w Polsce ;) Ja nie jestem żadną wielką blogerką ani nie zarabiam milionów i w sumie już dawno nie robiłam żadnych wielkich zakupów no i powoli, choć wszystkiego jeszcze nie wykorzystałam, to jednak chyba zaczyna mi brakować ciuchów. Nie lubię zakupów stacjonarnych nie chce mi się chodzić po sklepach trochę taki paradoks… No, ale nikt przecież nie ma ubrań na raz i samo odnawialnej w ubrania szafy. Przecież o to chodzi by za pomocą dodatków czy mieszania stylów tworzyć nowy świeży look starym ciuszkom, pokazywać je na różne sposoby, zachęcać do odważnych połączeń i inspirować. „Kupuj mniej noś więcej” to bardzo mądre słowa!


Stylizacja prosta, ale i elegancka a w niej moja ulubiona workowata tunika, czerwony płaszcz – ten wymarzony i mój sposób na złoty łańcuch z bransoletką do kompletu zrobiony przez Truskawkowe Pole.

Płaszcz-Reserved| Tunika-H&M| Buty-CCC| Legginsy i Rękawiczki-noname| Kopertówka- Pracownia Twórcza B.S.C| Biżuteria-Truskawkowe Pole|

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam połączenie szarości i czerwieni!

  OdpowiedzUsuń
 2. Do kopertówek nie byłam przekonana, ale ta jedna mi wystarczy do końca życia ;)

  OdpowiedzUsuń

 3. WoW! Jak dla mnie bomba!
  Fenomenalny zestaw :) Prezentujesz się w nim fantastycznie :) Wszystko idealnie dobrane :)
  Pozdrawiam i w wolnej chwili zapraszam do odwiedzenia mojego bloga i do obserwacji :)

  OdpowiedzUsuń

Obraźliwe i niestosowne komentarze będą usuwane, konstruktywnej krytyce postaram się sprostać ;)