23 czerwca 2013

Modnie i wygodnieWitajcie :)
Melduję, ostatni egzamin zdany-mgr w październiku!  Jak to mój znajomy powiedział, będziesz miała mgr będziesz zarabiała 1200zł, jakbyś go nie miała to zarabiałabyś trochę więcej ;)
Dziś coś nie coś o moich odczuciach na temat prowadzenia bloga. Już wiem, że to nie jest łatwa rzecz, trzeba uważać by blog nie był pamiętnikiem, samo zabieganie o obserwatorów jest trudne i łatwo nie przychodzi. Wiedziałam, że blog nie będzie epicentrum mojego życia ze względu na to, że pracuję i się uczę, dodatkowo moi fotografowie też mają swoje życie i nie mają czasu robić mi zdjęć co rozumiem, dlatego też posty robię dość rzadko. Kolejna sprawa to taka, (o ile to jest cecha obowiązkowa u blogerek)że nie wymieniam zawartości całej szafy co sezon, bo nie mam na to ani swoich pieniędzy ani sponsora by co miesiąc kupować np. 5 par nowych spodni itd, no i wiele ciuchów za bardzo lubię, żeby je no nie wiem np. wyrzucać. Kolejna sprawa, to konkursy, do których ja mam pecha, polega on na tym, że jak z kimś robię konkurs to te osoby się w ogóle nie angażują, nie udostępniają info o konkursie u siebie (to jak to ma się rozprzestrzenić, i sprawić by więcej osób wzięło udział), mam nadzieję, że aktualny konkurs, który trwa skończy się jednak pozytywnie….
Nie wiem czy to wszystko co chciałam napisać, ale chyba na dziś starczy;) 
Tym razem post na luzie na letnie wieczory, element pin'up, dresik czyli pomieszanie z poplątaniem i moje kochane już lustrzane okulary :)


Foto by Rafał

Koszulka- na zamówienie| Spodnie-allegro.pl| Trampki-prv sklep| Biżuteria z kamieni- Truskawkowe Pole| Biżuteria koraliki toho- Galeria Atomimo| Opaska- EdiBazzar| Okulary - Born86|

Lindi :)

4 komentarze:

  1. świetne spodnie:) mają piękny kolor i ładnie komponują się z białym T-shirtem ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. dzięki do kobaltu mam słabość :)

    OdpowiedzUsuń

Obraźliwe i niestosowne komentarze będą usuwane, konstruktywnej krytyce postaram się sprostać ;)